SugarCRM – Nejpopulárnější open source CRM

SugarCRM je nejpopulárnější komerční open source CRM (Customer Relationship Management). Díky SugarCRM získají obchodníci jedinečný přehled o svých zákaznících, marketéři lépe vyhodnotí a posílí kampaně a management uvidí přesné reporty. Pro IT oddělení představuje podpora od společnosti Information Systems Factory Group s.r.o. konec starostí s podnikovým CRM, nabízíme kompletní správu systému bez jakékoliv závislosti na podnikové IT.

Všestranný pohled na zákazníka

SugarCRM zachycuje všechny potřebné údaje o zákazníkovi a každý jeho kontakt s Vaší společností. Tyto údaje jsou snadno sdílené napříč firmou tak, aby každý měl právě ta data, která potřebuje. Tento jedinečný pohled na zákazníka umožňuje Vašim zaměstnancům plnit jeho specifické potřeby při zachování osobních Vazeb – zákazník se nestává jen řádkem v tabulce. SugarCRM podporuje prodejní proces od první marketingové kampaně přes obchodní kolečko až k zákaznické podpoře. Obchodní zástupci mohou přistupovat k aplikaci přímo z terénu přes chytré telefony nebo tablety a mají tak neustále přístup k důležitým datům.

Řízení obchodních případů v SugarCRM

Řízení obchodních případů v SugarCRM

Společnost a navázaná data v SugarCRM

Společnost a navázaná data v SugarCRM

Rušení bariér

Se SugarCRM můžete lépe sladit marketing, obchod, podporu a výkonný management. Marketing má pod kontrolou kampaně přes kanály SugarCRM a předává zajímavé příležitosti obchodnímu oddělení jedním kliknutím. Zákaznická podpora vidí všechny relevantní informace o firmě, historii vzájemné spolupráce a údaje o člověku, který ji právě kontaktuje. To zajistí lepší odpověď na jeho požadavky. Managementu dodává SugarCRM informace o návratnosti investic do kampaní, aktuálních obchodních odhadech a průběhu jednotlivých obchodních koleček. Nezáleží na tom, jak velká společnost jste, aplikace SugarCRM Vám umožní zrušit bariéry mezi Vámi a zákazníky i bariéry, které jsou či hrozí napříč Vaší firmou.

Snadné použití

SugarCRM je tvořen pro koncové uživatele. Tedy i přes komplexnost celého řešení a jeho široký záběr je kladen velký důraz na snadnou použitelnost. Start se systémem je rychlý a pro uživatele velmi snadný. Grafické dashboardy a reporty zlepšují porozumění klíčovým datům a výsledkům společnosti či oddělení. Tyto vlastnosti zajišťují větší výkonnost, vyhodnocování a proces porozumění Vašim zákazníkům.

CRM jako služba nebo systém přímo u Vás

Přejete si mít systém upraven Vašim specifickým potřebám, nasazen do Vašeho prostředí, které dobře vyhovuje Vašim bezpečnostním standardům či integračním požadavkům nebo jej raději chcete bez dalších starostí využívat jako službu? Společnost Information Systems Factory Group s.r.o. nabízí několik variant jak si SugarCRM pořídit. Je pouze na Vás, kterou si vyberete.

Chcete SugarCRM i ve Vaší firmě? Napište nám na obchod@isfgroup.cz nebo zavolejte na +420 237 837 717.

Štítky:, , , ,